Binokulárne ďalekohľady s nočným videním

Najpredávanejšie

Digitálny binokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x
 
€183,60
(€153 bez DPH)
Digitálny ďalekohľad Bresser 3x20 s nočným videním
 
€242,41
(€202,01 bez DPH)
3 položiek celkom
Digitálny binokulárny ďalekohľad s nočným videním a s funkciou Wi-Fi Levenhuk Halo 13x
Novinka
€140,83 bez DPH
€169

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Halo 13x Wi-Fi s nočným videním je digitálny ďalekohľad, ktorý patrí medzi najlepšie ďalekohľady s nočným videním. Disponuje funkciou Wi-Fi a...

Kód: 77664
Digitálny binokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x
Novinka
€153 bez DPH
€183,60

Digitálne binokulárne ďalekohľady Levenhuk Halo 13x s nočným videním sú najlepšie ďalekohľady na pozorovanie v úplnej tme. Sú vhodné na pozorovanie na predmestí alebo v prírode...

Kód: 77663
Digitálny ďalekohľad Bresser 3x20 s nočným videním
€202,01 bez DPH
€242,41

Binokulárny ďalekohľad pre nočné videnie Bresser 3x20 je nástroj, ktorý disponuje veľkým displejom a možnosťou zväčšenia až 3x (6x s digitálnym zoomom). Pomocou tohto zväčšenia...

Kód: 72336

Binokulármne ďalekohľady s nočným videním sú optické prístroje do určené zvyčajne ruky, s ktorými môžete pozorovať vzdialene objekty vo zväčšení aj v noci. U nás nájdete značky, ako Levenhuk BresserCez ďalekohľad pozorujeme priamo očami na zväčšený objekt vo vzdialenosti. Na výber si môžeme vybrať medzi denným a nočným režimom pozorovania. 

Binokulárne ďalekohľady s nočným videním sú kombináciou analógového a digitálneho pozorovania s optickou šošovkou a digitálnym LCD displejom, ktorý vám umožňuje vidieť to, čo vidí technológia nočného videnia. Sú napájané pomocou batérie. Ovládanie býva na vrchu ďalekohľadu, kde si môžete prepínať režimy pozorovania a nastavovať potrebné priblíženie. Dosah pozorovania je až 250m.

Ďalekohľady rozlišujeme podľa modelových kategórií:
-  Bresser s nočným videnímBinokulárny ďalekohľad pre nočné videnie Bresser je nástroj, ktorý disponuje veľkým displejom a možnosťou zväčšenia až 3x (6x s digitálnym zoomom). Pomocou tohto zväčšenia môžete pozorovať aj veľmi vzdialené objekty s väčšími detailmi. Maximálna pozorovacia vzdialenosť nočného videnia je približne 100 m.Disponuje integrovaným IR osvetlením, vďaka ktorému ho môžete využívať aj v úplnej tme.
- Levenhuk Halo -Digitálne binokulárne ďalekohľady s nočným videním sú najlepšie ďalekohľady na pozorovanie v úplnej tme. Sú vhodné na pozorovanie na predmestí alebo v prírode a na štúdium neznámych oblastí. Sú neodmysliteľnou súčasťou výbavy na dlhých túrach a môžete ich využívať pri dennom alebo nočnom pozorovaní. 
Discovery Night BLĎalekohľad deň a noc disponuje novým zosilňovačom obrazu, čo predstavuje kombináciu binokulárneho ďalekohľadu s nočným videním a klasického denného binokulárneho ďalekohľadu. Discovery Night BL20 je skvelý výber pre dlhé túry, nočný lov, ochranu územia, orientačný beh a mnoho ďalších aktivít.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie