Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 16x32

Kód: 67678
Najpredávanejšie
Značka: Levenhuk
€35,95 –25 %
Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 16x32
€35,95 –25 % €27 / ks €22,50 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
9.12.2021

Tento trieder Levenhuk Atom 16x32,  je vhodnou výbavou na kvalitné pozorovanie dlhých vzdialeností. Kvôli konštrukcii zo strechových hranolov, je to ďalekohľad pomerne kompaktnej veľkosti. Šošovky s antireflexnou vrstvou, ktorou je tento model vybavený, zabezpečujú čistý a svieži obraz. Optika je vyhotovená z kvalitného skla BK-7 s antireflexnou vrstvou. Pomocou krúžku dioptrickej korekcie,  ktorý sa nachádza na pravom okuláru si možete nastaviť prístroj podľa stavu vášho zraku. Pre vaše pohodlie bol vybavený gumenými očnicami. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 16x32

Strechový hranol. Zväčšenie: 16x. Priemer šošoviek objektívu: 32 mm.

Pozorovací ďalekohľad Levenhuk Atom 16x32 je najlepšou voľbou pri detailnom skúmaní veľmi vzdialených objektov. Vďaka použitiu konštrukcie so strechovými hranolmi  sa nám podarilo zmenšiť rozmery trieder a dosiahnuť pomerne kompaktnej veľkosti. Šošovky s antireflexnou vrstvou na všetkých aktívnych plochách umožňujú dosiahnuť živého, dokonale čistého obrazu v prirodzených farbách. Binokulárne ďalekohľad Levenhuk Atom 16x32 je vybavený odolným plášťom s gumenou povrchovou úpravou. Ideálny ďalekohľad na pozorovanie vtákov.
Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 16x32Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 16x32Optika triedru Levenhuk Atom 16x32 je vyrobená z kvalitného skla BK-7 s antireflexnou vrstvou na všetkých optických plochách. Koliesko stredového zaostrovania umožňuje rýchle zaostrenie na požadovaný objekt. Na pravom okuláru je krúžok dioptrickej korekcie, ktorý vám pomôže prístroj správne nastaviť podľa kvality vášho zraku. Pohodlie pri používaní trieder zaisťujú gumené očnice. Odolný, pogumovaný plášť chráni prístroj pred nečistotami, prachom a vlhkosťou. Lacné ďalekohľady v pomere cena výkon.

Obsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 16x32Obsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 16x32Obsah súpravy:
- Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 16x32
- Puzdro
- Popruh na ďalekohľad
- Čistiaca utierka
- Návod na použitie a záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne ďalekohľady
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.4 kg
? Antireflexné vrstvy: FC
? Dioptrická korekcia okuláru: ± 3 dioptrií
? Hranol: Roof
? Interpupilárna vzdialenosť: 58-72 mm
? Materiál optiky: BK-7
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 7,6 m
? Očnice: gumené
? Očný reliéf: 10 mm
? Priemer objektívu (apertúra): 32 mm
Rozmery: 143x85x52 mm
Typ: Strechový hranol
? Výstupná pupila: 2 mm
? Zorné pole: 3,5°, 63 m / 1000 m
? Zväčšenie: 16 x

Prezentačné video CZJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: