Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 8x40

Kód: 67680
€64,95 –25 %
Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 8x40
€64,95 –25 % €48,80 / ks €40,67 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 8x40 je určený na pozorovanie v prírode ale aj v meste. Disponuje zväčšením 8x, ktoré je dostačujúce na pozorovanie aj veľmi vzdialených objektov. Krásny a čistý obraz zaistí optika s antireflexnou vrstvou. Odolný plášť s protišmykovou povrchovou úpravou z gumy vám zaistí to, že vám trieder nevykĺzne z rúk. Je vybavený optickými porro hranolmi  ktoré sú vysokej kvality a sú vyrobené zo skla BK-7. Jeho široké zorné pole vám bude perfektne slúžiť, ak chcete preskúmať celé svoje okolie. Stredové zaostrovacie koliesko slúži k nastaveniu ostrosti obrazu. Pre vaše najväčšie pohodlie pri sledovaní vám bude vyhovovať to, že jeho očnice sú z mäkkej gumy. Trieder je možné nainštalovať na statív.

Detailné informácie

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 8x40

Optický hranol porro. Zväčšenie: 8x. Priemer šošovky objektívu: 40 mm.

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 8x40 je určený na pozorovanie za mestských podmienok alebo v prírode. Tento model ponúka zväčšenie 8x, ktoré je dostačujúce k detailnému pozorovaniu vzdialených objektov. Optika s antireflexnou vrstvou na všetkých aktívnych plochách zaisťuje krištáľovo čistý, ostrý obraz. Odolný plášť je opatrený protišmykovou povrchovou úpravou z gumy. Pogumovaný plášť prístroj chráni pred vlhkosťou, prachom a nečistotami. Ak je to nutné, môžete prístroj pomocou špeciálneho prípravku na tele, trieder upevniť na statív.

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 8x40Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 8x40Optické hranoly Porro vysokej kvality vyrobené zo skla BK-7 a protišmykovou povrchovou úpravou s antireflexnou vrstvou na všetkých aktívnych plochách. Trieder široké zorné pole a je ideálnym nástrojom, ak chcete preskúmať svoje okolie. K nastaveniu ostrosti obrazu sa používa stredové zaostrovacie koliesko. Pomocou krúžku dioptrickej korekcie na pravom okuláru môžete prístroj nastaviť tak, aby vyhovoval vášmu zraku. Vyššie pohodlie pri pozorovaní zaisťujú očnice z mäkkej gumy.


Obsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 8x40Obsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 8x40Obsah súpravy:
- Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Atom 8x40
- Krytky okuláru a objektívu
- Puzdro
- Závesný remeň
- Čistiaca utierka
- Návod na použitie a záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*
Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. Pre viac informácií kliknite sem. 

Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne ďalekohľady
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.92 kg
? Antireflexné vrstvy: FC
? Dioptrická korekcia okuláru: ± 3 dioptrií
? Hranol: Porro
? Interpupilárna vzdialenosť (IPD): 56-72 mm
? Materiál optiky: BK-7
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 12 m
? Očnice: gumené
? Očný reliéf: 12 mm
? Priemer objektívu (apertúra): 40 mm
Rozmery: 188x145x58 mm
Typ: Binokulárny ďalekohľad s porro hranolmi
? Výstupná pupila: 5 mm
? Zorné pole: 8,2 °, 140 m / 1000 m
? Zväčšenie: 8 x

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: