Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 12x45

Kód: 71392
€131,49 –20 %
Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 12x45
€131,49 –20 % €105,40 / ks €87,83 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2021

Kvalitné ďalekohľady Levenhuk Heritage BASE 12x45 z limitovanej edície, vyrobený v Rusku, bude vaším dokonalým spoločníkom v teréne, kde dokáže prekonávať akékoľvek ťažkosti. Zväčšenie 12x je postačujúce na podrobné štúdium vzdialených objektov.robustnú kovovú konštrukciu pričom dokáže fungovať pri extrémnych teplotách. Je tak perfektný a univerzálny že vyrieši aj tie najťažšie úlohy. Tento trieder je vhodné používať v akejkoľvek sezóne, za každého počasia a v rôznych podmienkach. Optické prvky, rovnako ako samotné ďalekohľady, sú vyrábané v ruskom Kazanskom závode pre optickú mechaniku. Tieto ďalekohľady Levenhuk Heritage BASE 12x45 sú navrhnuté podľa spoločného projektu spoločnosti Levenhuk Company a ruského Kazaňského závodu pre optickú mechaniku. Možné je použitie modernej technológie v zbrojnom priemysle. Pred poškodením spôsobeným pádom na zem, otrasom a vibráciami ďalekohľad chráni konštrukcia z hliníkovej zliatiny. Trieder disponuje utesnením špeciálnou látkou, ktorá prístroj ochraňuje pred prachom a vlhkosťou, vďaka čomu ho môžete používať v  extrémnych podmienkach. Nemusíte sa obávať ani mrazu alebo horúčav, keďže je odolný voči týmto teplotným podmienkam. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 12x45

Vyrobené v Rusku. Kovová konštrukcia. Ruské optické sklo BK10 s niekoľkonásobnou vrstvou. Zväčšenie: 12x. Priemer šošoviek objektívu: 45 mm.


Číselný rad limitovanej edície obsahuje iba 4000 kusov, z ktorých 1000 bolo vyvezených do európskych krajín.


Vojenské ďalekohľady Levenhuk Heritage BASE 12x45 z limitovanej edície, vyrobený v Rusku, bude vaším dokonalým spoločníkom v teréne, kde dokáže prekonávať akékoľvek ťažkosti. Zväčšenie 12x je postačujúce na podrobné štúdium vzdialených objektov.robustnú kovovú konštrukciu pričom dokáže fungovať pri extrémnych teplotách. Je tak perfektný a univerzálny že vyrieši aj tie najťažšie úlohy. Tento trieder je vhodné používať v akejkoľvek sezóne, za každého počasia a v rôznych podmienkach. Optické prvky, rovnako ako samotné ďalekohľady, sú vyrábané v ruskom Kazanskom závode pre optickú mechaniku. 


Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 12x45Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 12x45


Ruské ďalekohľady Levenhuk Heritage BASE 12x45 sú navrhnuté podľa spoločného projektu spoločnosti Levenhuk Company a ruského Kazaňského závodu pre optickú mechaniku. Možné je použitie modernej technológie v zbrojnom priemysle. Pred poškodením spôsobeným pádom na zem, otrasom a vibráciami ďalekohľad chráni konštrukcia z hliníkovej zliatiny. Trieder disponuje utesnením špeciálnou látkou, ktorá prístroj ochraňuje pred prachom a vlhkosťou, vďaka čomu ho môžete používať v  extrémnych podmienkach. Nemusíte sa obávať ani mrazu alebo horúčav, keďže je odolný voči týmto teplotným podmienkam.Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 12x45Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 12x45Konštrukcia z hliníkovej zliatiny spoľahlivo chráni optiku pred poškodením spôsobeným pádom na zem, otrasom a vibráciami. Všetky spoje sú utesnené špeciálnou látkou, ktorá chráni tento optický nástroj pred prachom a vlhkosťou. Tento nástroj je určený pre prácu v extrémnych podmienkach. Tieto top ďalekohľady sú odolné voči mrazu alebo horúčave: rozsah prevádzkových teplôt: -40 až + 50 ° C.Obsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 12x45Obsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 12x45


Hlavné funkcie:
- Vyrobené v Rusku pre spoločnosť Levenhuk, Inc. (USA)

- Armádne ďalekohľady
- Výkonný binokulárny ďalekohľad s veľkou apertúrou pre poľné pozorovanie
- Objektívy a hranoly sú vyrobené z ruského optického skla
- Optika s niekoľkonásobnou vrstvou
- Konštrukcia z hliníkovej zliatiny
- Široký rozsah prevádzkových teplôt

Obsah súpravy:
- Binokuláre
- Ochranné uzávery okuláru
- Ochranné puzdro z umelej kože
- Popruh na zavesenie na krk
- Užívateľská príručka a celoživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne ďalekohľady
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 1.36 kg
? Antireflexné vrstvy: FMC
? Dioptrická korekcia okuláru: ± 3 dioptrií
? Hranol: Porro
? Interpupilárna vzdialenosť (IPD): 56-74 mm
? Materiál optiky: BK10
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 6 m
? Obal / puzdro / taška v sade: Áno
? Objektívy: 2 x
? Očnice: Pogumované
? Očný reliéf: 12 mm
? Okuláre: 5 prvkov
? Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
? Prah rozlíšenia, oblúkových sekúnd: 4 oblúkových sekúnd
? Priemer objektívu (apertúra): 45 mm
? Rozsah prevádzkovej teploty: -40 ... + 50 ° C
Typ: Pryzmat Porro
? Veľkosť: Klasický
? Výstupná pupila: 3,75 mm
? Zaostrovanie: Centrálne
? Zorné pole: 97 m / 1000 m
? Zorné pole v stupňoch: 5 ° 20 '
? Zväčšenie: 12 x

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: