Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 15x50

Kód: 71393
€175,11 –23 %
Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 15x50
€175,11 –23 % €134 / ks €111,67 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2021
Výkonné, kvalitné ďalekohľady  Levenhuk Heritage BASE 15x50 s ostrým a detailným obrazom vám umožní pozorovanie aj na veľké vzdialenosti. S objektívmi s 15X zväčšením uvidíte aj tie najmenšie detaily a to v jasnom obraze aj v oblačných dňoch, za ktoré sa podpisuje optika s vysokou apertúrou. Trieder dokáže odolávať aj vysokým teplotám. Ruské ďalekohľady Levenhuk Heritage BASE 15x50 predstavuje optické nástroje pre tých, ktorí sa neboja ťažkostí.  Objektívy a hranoly sú vyrobené z ruského optického skla BK10, ktoré je vyrábané podľa najvyšších štandardov a je uznávané po celom svete. To z neho robí výkonný ďalekohľad. Je odolný voči nárazom, vibráciám prípadným pádom čomu vďačí svojej spoľahlivej konštrukcii . Pre tento model nie sú akékoľvek vonkajšie teploty žiaden problém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 15x50

Vyrobené v Rusku. Kovová konštrukcia. Ruské optické sklo BK10 s niekoľkonásobnou vrstvou. Zväčšenie: 15x. Priemer šošoviek objektívu: 50 mm


Výkonný binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 15x50 s ostrým a detailným obrazom vám umožní pozorovanie aj na veľké vzdialenosti. S objektívmi s 15X zväčšením uvidíte aj tie najmenšie detaily a to v jasnom obraze aj v oblačných dňoch, za ktoré sa podpisuje optika s vysokou apertúrou. Trieder dokáže odolávať aj vysokým teplotám. Top ďalekohľady Levenhuk Heritage BASE 15x50 predstavuje optické nástroje pre tých, ktorí sa neboja ťažkostí.  Objektívy a hranoly sú vyrobené z ruského optického skla BK10, ktoré je vyrábané podľa najvyšších štandardov a je uznávané po celom svete. To z neho robí výkonný ďalekohľad. Je odolný voči nárazom, vibráciám prípadným pádom čomu vďačí svojej spoľahlivej konštrukcii . Pre tento model nie sú akékoľvek vonkajšie teploty žiaden problém.

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 15x50Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 15x50


Optika "vyrobená v Rusku" . Tieto ďalekohľady Levenhuk Heritage BASE 15x50 sú navrhnuté podľa spoločného projektu spoločnosti Levenhuk Company a ruského Kazaňského závodu pre optickú mechaniku. Objektívy a hranoly sú vyrobené z ruského optického skla, ktoré je vyrábané podľa najvyšších štandardov a je uznávané po celom svete. Tieto normy urobili z Kazaňského závodu pre optickú mechaniku jedného z najväčších dodávateľov pre sovietsku armádu a neskôr pre ruskú armádu. Tento výrobný závod už viac ako 70 rokov zameriava svoju výrobnú kapacitu na zbrojársky priemysel. Vojenské ďalekohľady Levenhuk Heritage BASE predstavuje sériu navrhnutú spoločnosťou Levenhuk Company v spolupráci s Kazaňským závodom pre optickú mechaniku. Kazanský závod pre optickú mechaniku vyrába optické pozorovacie prístroje pre Ruskú armádu, napríklad pre obrnené bojové vozidlá a pre bojové uniformy armády Ratnika. Toto vybavenie je známe aj ako bojové vybavenie budúcich vojakov. Patria sem klasické ďalekohľady určené pre širokú škálu úloh. 


Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 15x50Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 15x50

Konštrukcia vyrobená z hliníkovej zliatiny zaisťuje odolnosť týchto ďalekohľadov voči akýmkoľvek problémom. Spoľahlivá konštrukcia je odolná voči nárazom, pádom na zem, vibráciám. Všetky spoje sú utesnené špeciálnou látkou, ktorá chráni tento optický nástroj pred prachom a vlhkosťou. Ďalekohľady sú navrhnuté tak, aby vydržali extrémne prevádzkové podmienky. Rozsah prevádzkových teplôt sa pohybuje od -40 do + 50 ° C. Mráz alebo horúco nie sú pre ďalekohľady Levenhuk Heritage BASE 15x50 žiadnou prekážkou.

Hlavné funkcie:
- Vyrobené v Rusku pre spoločnosť Levenhuk, Inc. (USA)
- Optika je vyrobená z ruského optického skla BK10
- Spoľahlivá kovová konštrukcia
- Široký rozsah prevádzkových teplôtObsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 15x50obsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Heritage BASE 15x50


Obsah súpravy:
- Binokuláre
- Ochranné puzdro z umelej kože
- Popruh na zavesenie na krk
- Užívateľská príručka a celoživotná záruka

*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA *

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne ďalekohľady
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 1.58 kg
? Antireflexné vrstvy: FMC
? Dioptrická korekcia okuláru: ± 3 dioptrií
? Hranol: Porro
? Interpupilárna vzdialenosť (IPD): 56-74 mm
? Materiál optiky: BK10
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 14 m
? Obal / puzdro / taška v sade: Áno
? Objektívy: 2 x
? Očnice: Pogumované
? Očný reliéf: 8,4 mm
? Okuláre: 5 prvkov
? Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
? Priemer objektívu (apertúra): 50 mm
? Rozsah prevádzkovej teploty: -40 ... + 50 ° C
Typ: Pryzmat Porro
? Veľkosť: Klasický
? Výstupná pupila: 3,3 mm
? Zaostrovanie: Centrálne
? Zorné pole: 81 m / 1000 m
? Zorné pole v stupňoch: 4 ° 37 '
? Zväčšenie: 15 x
Práh rozlíšenie: 3,6 oblúkových sekúnd

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: