Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Vegas 10x32

Kód: 49142
€124 / ks €103,33 bez DPH
Vypredané
Variant
Pre milovníkov turistiky, dobrodružstiev, lovu, rybolovu alebo obľúbencov športových podujatí je tou správnou voľbou Malý ďalekohľad Levenhuk Vegas 10x32. Disponuje možnosťou zväčšenia až 10x a najkratšou vzdialenosťou zaostrenia až 1,5 metra, vďaka čomu môžete pozorovať aj vzdialenejšie objekty a mať istotu, že vám neunikne ani jediný detail. Vďaka kompaktným rozmerom ho môžete jednoducho stále nosiť pri sebe a mať ho ako povinnú súčasť výbavy pri akýchkoľvek akciách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Vegas 10x32
Strechový hranol. Zväčšenie: 10x. Priemer šošoviek objektívu: 32 mm.


Pre milovníkov turistiky, dobrodružstiev, lovu, rybolovu alebo obľúbencov športových podujatí je tou správnou voľbou binokulárny turistický ďalekohľad Levenhuk Vegas 10x32. Disponuje možnosťou zväčšenia až 10x a najkratšou vzdialenosťou zaostrenia až 1,5 metra, vďaka čomu môžete pozorovať aj vzdialenejšie objekty a mať istotu, že vám neunikne ani jediný detail. Vďaka kompaktným rozmerom ho môžete jednoducho stále nosiť pri sebe a mať ho ako povinnú súčasť výbavy pri akýchkoľvek akciách.


Optika je vyrobená z vysoko kvalitného skla BaK-4 s vysokým indexom lomu, pričom prináša jasný a ostrý obraz v prirodzených farbách. Všetky optické komponenty chráni niekoľkonásobná antireflexná vrstva. Samozrejmosťou pri tomto ďalekohľadu je jeho výnimočná kvalita, ostrý a živý obraz výsledného obrazu, ktorý určite nesklame žiadneho pozorovateľa. Tento model disponuje viacerými možnosťami ako sú krúžok dioptrickej korekcie, stredové zaostrovanie, či twist-up očnice. Telo kvalitného ďalekohľadu Levenhuk Vegas 10x32 je tvorené nárazuvzdorným plastom s gumovým pancierovaním, ktoré ponúka bezpečné a spoľahlivé uchopenie a chráni prístroj pred vykĺznutím z rúk, taktiež aj pred mechanickým poškodením a náhodným pádom. Jednou z výhod je aj umiestnenie ďalekohľadu na statív, vďaka čomu môžete nerušene pozorovať okolitý svet bez nepríjemného tlaku vyvíjaného na ramená či paže.


Vlastnosti:
- Krúžok dioptrickej korekcie
- Stredové zaostrovanie
- Vodovzdorný a odolný proti zahmlievaniu
- Twist-up očnice
- Pozorovanie za denného svetla

- Výhodná cena

Súprava obsahuje:
- Top binokulárny ďalekohľad
- Závesný remeň
- Čistiaca utierka
- Nylonové puzdro
- Kryty šošoviek objektívu a okuláru
- Návod na použitie a záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady.
Pre viac informácií kliknite sem.


Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne ďalekohľady
Záruka: Doživotná záruka
? Materiál optiky: BaK-4
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 1,5 m
? Očný reliéf: 15 mm
? Prah rozlíšenia, oblúkových sekúnd: 8.7 ''
Priemer šošoviek objektívu: 32 mm
? Relatívny jas: 10.24
? Twilight faktor: 17,89
Typ: binokulár sa strechovými hranolom
? Výstupná pupila: 2 mm
? Zorné pole: 96 m / 1000 m
? Zorné pole v stupňoch: 5.5
? Zväčšenie: 10 x

Prezentačné video ANJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: