Ďalekohľad Meade Wilderness 10x32

Kód: 71770
€99 / ks €82,50 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
13.12.2021
Pozorovací binokulárny ďalekohľad Meade Wilderness 10x32, je ako stvorený pre všetky druhy pozorovania. Môžete si ho so sebou vziať skoro všade, ako napríklad do divadla, na športové akcie alebo na cestu, lov alebo rybárčenie. Je tiež skvelou voľbou pre extrémnu turistiku, pozorovanie krajiny, alebo štúdium voľne žijúcich živočíchov ako je napríklad pozorovanie vtákov.
Turistický ďalekohľad Meade Wilderness 10x32, s optikou vyrobenou z viacvrstvového skla BaK-4, poskytuje kvalitný obraz s jasnými obrysmi v prirodzených farbách. Vysoko výkonné objektívy, zachytávajú oveľa viac svetla a výrazne zlepšujú jas obrazu takže si užijete dokonalé pozorovanie vášho objektu s týmto turistickým ďalekohľadom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Meade Wilderness 10x32

Zväčšenie: 10 x. Priemer šošoviek objektívu: 32 mm

Pozorovací binokulárny ďalekohľad Meade Wilderness 10x32, je ako stvorený pre všetky druhy pozorovania. Môžete si ho so sebou vziať skoro všade, ako napríklad do divadla, na športové akcie alebo na cestu, lov alebo rybárčenie. Je tiež skvelou voľbou pre extrémnu turistiku, pozorovanie krajiny, alebo štúdium voľne žijúcich živočíchov ako je napríklad pozorovanie vtákov.
Turistický ďalekohľad Meade Wilderness 10x32, s optikou vyrobenou z viacvrstvového skla BaK-4, poskytuje kvalitný obraz s jasnými obrysmi v prirodzených farbách. Vysoko výkonné objektívy, zachytávajú oveľa viac svetla a výrazne zlepšujú jas obrazu takže si užijete dokonalé pozorovanie vášho objektu s týmto turistickým ďalekohľadom.


Binokulárny ďalekohľad Meade Wilderness 10x32Binokulárny ďalekohľad Meade Wilderness 10x32
Ďalekohľad na pozorovanie vtákov, kombinuje dobré optické vlastnosti a robustný dizajn. Je kompaktný a ľahký vďaka čomu si ho určite zamilujete. Telo puzdra je vyrobené z odolného hliníka a je naplnené dusíkom, čo zabraňuje zahmlievaniu optiky, takže ho môžete používať v rôznych poveternostných podmiekach. Vonkajší povrch je kompletne pogumovaný, takže prístroj ľahko odoláva otrasom, prachu, nečistotám, takže sa nemusíte obávať, jeho poškodenia ak spadne z malej výšky. Ďalekohľad Meade Wilderness 10x32, je vhodný pre pozorovanie na statíve so štandardným adaptérom (nie je súčasťou dodávky) Nastavenie zornicovej vzdialenosti, dioptrická korekcia a otočné očnice, umožňujú prispôsobenie binokulárneho ďalekohľadu potrebám pozorovateľa a  jeho najväčšiemu pohodliu. 


Obsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Meade Wilderness 10x32Obsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Meade Wilderness 10x32
Vlastnosti:
- Vysoko kvalitný binokulárny ďalekohľad Meade s 10-násobným zväčšením a strechovými hranolmi, poskytuje mnoho rokov používania
- Svetelnosť 32 mm objektívu
- Viacvrstvová optika a hranoly BaK-4 poskytujú jasný, detailný obraz s vysokým rozlíšením
- Vodotesná, dusíkom čistená, robustná konštrukcia s pogumovaním chráni pred poveternostnými vplyvmi
- Dodávaný s čalúneným obalom, popruhom na krk a utierkou na čistenie

Obsah súpravy:
- Binokulárny ďalekohľad
- Polstrovaný obal
- Popruh na krk
- Krytky okuláru a objektívu
- Čistiaca utierka
- Návod na použitie a záručný list


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne ďalekohľady
Záruka: 36
Hmotnosť: 0.527 kg
? Antireflexné vrstvy: FMC
Ďalšie vlastnosti: telo s gumovou ochrannou vrstvou
? Dioptrická korekcia okuláru: ± 4
? Hmotnosť: 0,527 kg
? Hranol: Porro
Kompatibilné so statívom: 1/4
? Materiál optiky: BaK-4
? Materiál tela: Hliník
? Možnosti použitia: Turistika
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 4 m
Náplň: Dusík
Obal / puzdro v sade: Áno
? Očnice: Gumené, twist-up
? Očný reliéf: 14 mm
? Priemer objektívu (apertúra): 32 mm
Špecifikácia vodotesnosti: Áno
Typ: Strechový hranol
? Veľkosť: Kompaktný
? Výstupná pupila: 3,2 mm
? Zaostrovanie: Stredové
? Zorné pole: °: 5,6
? Zorné pole, m / 1000 m: 97 m
? Zväčšenie: 10 x

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: