Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 350 LCD

Kód: 74768
€129,95 –8 % €119 / ks €99,17 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2022
Možnosti doručenia
Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 350 LCD je určený na aplikovaný výskum. Využívať ho je možné namiesto lupy na pozorovanie maloobjemových objektov, ako sú mince, hmyz, semená, ale aj namiesto mikroskopu na štúdium nepriehľadných vzoriek. Výbornou možnosťou je na štúdium alebo ako hobby, aj na výkon profesionálnejších činností. Disponuje možnosťou zväčšenia v rozsahu od 20x do 600x. Optiku tohto digitálneho mikroskopu tvorí vysoko kvalitné optické sklo. Vhodný je aj pre začiatočníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 350 LCD

Zväčšenie: 20-600x. Digitálny USB mikroskop s LCD obrazovkou a fotoaparátom 0,3 MP.

Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 350 LCD je určený na aplikovaný výskum. Využívať ho je možné namiesto lupy na pozorovanie maloobjemových objektov, ako sú mince, hmyz, semená, ale aj namiesto mikroskopu na štúdium nepriehľadných vzoriek. Výbornou možnosťou je na štúdium alebo ako hobby, aj na výkon profesionálnejších činností. Disponuje možnosťou zväčšenia v rozsahu od 20x do 600x. Optiku tohto digitálneho mikroskopu tvorí vysoko kvalitné optické sklo. Vhodný je aj pre začiatočníkov.
Možnosť zväčšenia tohto digitálneho mikroskopu sa vykonáva prostredníctvom integrovaného digitálneho fotoaparátu. Kvalita obrazu sa môže upraviť pomocou softvéru. Zväčšený obraz sa prenáša na integrovanú obrazovku. Okrem iného, obraz pozorovaných objektov je možné zobraziť aj na ľubovoľnej externej obrazovke, napríklad na obrazovke vášho počítača či projektora. Výsledky vašej práce si môžete pohodlne uložiť vo forme fotografií či videozáznamu na pamäťovú kartu, ktorá je súčasťou sady. Nápomocný je aj program na spracovávanie snímok, ktorý sa dodáva na disku CD. Následne po inštalácii tohto programu do počítača, máte prístup k ďalším možnostiam, ako sú korekcia jasu a kontrastu, pridávanie popisov k fotografiám, či meranie uhlových a dĺžkových veľkostí vzoriek.
USB mikroskop tvorí aj pracovný stolík so svorkami, na ktorý sa umiestňujú vzorky. Osvetlený je ôsmimi jasnými LED svetlami s reguláciou jasu. Digitálny mikroskop Levenhuk disponuje integrovanou batériou, ktorá zabezpečuje nepretržitý chod až po dobu 7 hodín. V prípade potreby je možné USB mikroskop napájať cez port USB počítača alebo zo zdroja striedavého prúdu. AC adaptér je v tomto prípade nutné zakúpiť samostatne. Tento USB mikroskop pre začiatočníkov tvorí plastové telo, vďaka ktorému je mikroskop pomerne ľahký, no zároveň spoľahlivý.

Vlastnosti:
- Digitálny mikroskop s LCD obrazovkou 4,3 "
- Zväčšenie: od 20x do 600x
- Schopnosť nahrávať videá a fotografovať
- Možno pripojiť k projektoru alebo počítaču
- Vhodný pre meranie vzdialenosti, plochy, uhlov a polomerov pozorovaných objektov
- Softvér na spracovanie obrazu je súčasťou dodávky
- Vysoká kvalita USB mikroskopu
- Výhodná cena


Obsah sady:
- Digitálny mikroskop
- Statív
- Kábel USB
- Pamäťová karta microSD 1 GB
- Disk CD so softvérom
- Užívateľská príručka a doživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Digitálne mikroskopy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.7 kg
Formát videozáznamov: * .avi
Jazyková lokalizácia softvéru: ruština, angličtina, nemčina, španielčina, taliančina, francúzština, portugalčina, holandčina, poľština, japončina, kórejčina, č
Konštrukcia: plast
? Materiál optiky: Optické sklo
Metódy pozorovania: vo svetlom poli
Možnosť pripojenia ďalších zariadení: podpora kariet microSD s kapacitou až 32 GB (nie sú zahrnuté v sade), pripojenie do počítača prostredníctvom portu USB 2.0
? Možnosti použitia: priemyselné
? Napájanie mikroskopu: Batérie
? Obrazový formát: * .jpg
Počet megapixelov: 0,3 (s interpoláciou až 8M, 5M, 3M, 1,3M)
? Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Pracovný stolík: so svorkami a meracou stupnicou
Prepojenie s počítačom: Áno
Regulácia jasu: áno
Rýchlosť: 30 fps
Softvér: softvér na zachytávanie a spracovanie fotografií a videosnímok s funkciou merania
Systémové požiadavky: Windows 7/8/10, Mac 10.12 a novšie, minimálne P4 1,8 GHz, 512 MB RAM, 64 MB grafická karta, port USB 2.0, CD-ROM
Teplotný rozsah kamery: 0 ... + 45 ° C
Typ: digitálny
? Typ svetelného zdroja: LED
? Typ užívateľa: začiatočníci, deti
Umiestnenie svetelného zdroja: horné
Videozáznam: áno
? Zaostrenie mikroskopu: ručné
? Zväčšenie mikroskopu: 20 a viac
Hmotnosť: 0,7 kg
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie