Lupa Levenhuk Zeno Lamp ZL11 LUM

Kód: 74083
€82,99 / ks €69,16 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Táto stolová lupa so svetlom Levenhuk Zeno Lamp ZL11 LUM, je perfektný a praktický pracovný nástroj pre domáce účely, remeselnícku dielňu či servisné centum. Lupa so svetlom disponuje 2-násobným zväčšením a priemerom 125mm. Vďaka držiaku, ktorý sa skladá z niekoľkých častí, je možné lupu upevniť k pracovnej ploche, pomocou skrutkovej svorky a tak v mnohých polohách otáčať šošovkou v rôznych uhloch. Možno ju upevniť na okraj stola alebo na polici.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lupa Levenhuk Zeno Lamp ZL11 LUM
Zväčšenie: 2x. Priemer: 125 mm. Žiarivkové osvetlenie


Táto stolová lupa so svetlom Levenhuk Zeno Lamp ZL11 LUM, je perfektný a praktický pracovný nástroj pre domáce účely, remeselnícku dielňu či servisné centum. Lupa so svetlom disponuje 2-násobným zväčšením a priemerom 125mm. Vďaka držiaku, ktorý sa skladá z niekoľkých častí, je možné lupu upevniť k pracovnej ploche, pomocou skrutkovej svorky a tak v mnohých polohách otáčať šošovkou v rôznych uhloch. Možno ju upevniť na okraj stola alebo na polici. Konštrukcia tejto stolnej lupy, je robustná a poskytuje perfektný a vysoko kvalitný obraz. Šošovka tejto lupy so svetlom je chránená odklápacím ochranným krytom, čo ju chráni pred prachom či rôznymi nežiaducími nečistotami. Aj v temnej miestnosti, budete môcť dôkladne pracovať a to vďaka dostatočne výkonnému svetlu tejto stolnej lupy, ktoré je umiestnené vedľa šošovky. To vašu prácu zjednoduší a posunie ju na inú úroveň. Osvetlenie je napájané striedavým napätím. Funkcie:


- Šošovka veľkého priemeru poskytuje 2x zväčšenie
- Žiarivkové osvetlenie
- Spoľahlivý kovový držiak
- Odklápací ochranný kryt šošovky proti prachu
- Skrutková svorka


Upozornenie! Správne sieťové napätie nájdete v tabuľke technických parametrov. Bez použitia meniča sa nikdy nepokúšajte pripojiť zariadenie dimenzované na napätie 220 V do zásuvky poskytujúcej napätie 110 V a opačne. Majte na pamäti, že sieťové napätie vo väčšine európskych krajín je 220-240 V, zatiaľ čo v USA a v Kanade je to 110 V.


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*


Dodatočné parametre

Kategória: Stolné lupy
Záruka: Doživotná záruka
Konštrukcia: plast, na statíve
? Materiál optiky: optický plast
Materiál rukoväte: Kov
? Možnosti použitia: Šitie / práca s textíliami, čítanie / vyhľadávanie
Napájanie: 220-240V
Podsvietenie: Áno
? Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Prídavné funkcie: Žiarivkové osvetlenie
Priemer šošovky: 125
priemer žiarivky: T9
? Zväčšenie: 2
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: