Lupa Levenhuk Zeno Lamp ZL25 LED

Kód: 74090
€214,11 –2 % €209,95 / ks €174,96 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Táto výkonná stolová lupa so svetlom Levenhuk Zeno Lamp ZL25 LED, je perfektný a praktický pracovný nástroj pre domáce účely, remeselnícku dielňu či servisné centum. Lupa so svetlom disponuje 2-násobným zväčšením a rozmermi šošovky 190x160 mm. Vďaka konzolovému držiaku, ktorý sa skladá z niekoľkých častí, je možné lupu upevniť k pracovnej ploche, pomocou skrutkovej svorky a tak v mnohých polohách otáčať šošovkou v rôznych uhloch. Možno ju upevniť na okraj stola alebo na polici.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lupa Levenhuk Zeno Lamp ZL25 LED
Zväčšenie: 2x. Rozmer šošovky: 190x160 mm. LED osvetlenieTáto stolová lupa so svetlom Levenhuk Zeno Lamp ZL25 LED, je perfektný a praktický pracovný nástroj pre domáce účely, remeselnícku dielňu či servisné centum. Lupa so svetlom disponuje 2-násobným zväčšením a rozmermi šošovky 190x160 mm. Vďaka konzolovému držiaku, ktorý sa skladá z niekoľkých častí, je možné lupu upevniť k pracovnej ploche, pomocou skrutkovej svorky a tak v mnohých polohách otáčať šošovkou v rôznych uhloch. Možno ju upevniť na okraj stola alebo na polici.


Konštrukcia tejto stolnej lupy, je robustná a poskytuje perfektný a vysoko kvalitný obraz. Šošovka tejto lupy so svetlom je chránená odklápacím ochranným krytom, čo ju chráni pred prachom či rôznymi nežiaducími nečistotami. Aj v temnej miestnosti, budete môcť dôkladne pracovať a to vďaka dostatočne výkonnému LED vstavanému svetlu tejto stolnej lupy, ktoré je umiestnené vedľa šošovky. To vašu prácu zjednoduší a posunie ju na inú úroveň. Osvetlenie je napájané striedavým napätím.Funkcie:
- Lupa s vstavaným LED osvetlením
- 2x zväčšenie, veľký priemer šošovky
- AC napájanie
- Konzolový držiak, pevná základňa
- Odklápacie ochranná krytka proti prachu


Upozornenie! Správne sieťové napätie nájdete v tabuľke technických parametrov. Bez použitia meniča sa nikdy nepokúšajte pripojiť zariadenie dimenzované na napätie 220 V do zásuvky poskytujúcej napätie 110 V a opačne. Majte na pamäti, že sieťové napätie vo väčšine európskych krajín je 220-240 V, zatiaľ čo v USA a v Kanade je to 110 V.


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Dodatočné parametre

Kategória: Stolné lupy
Záruka: Doživotná záruka
? Materiál optiky: Optické sklo
? Možnosti použitia: Šitie / práca s textíliami, čítanie / vyhľadávanie
Napájanie: 100-240V
Podsvietenie: LED, Áno
? Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Priemer šošovky: 190x160
? Zväčšenie: 2
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: