Ďalekohľad Meade TravelView 10x50

Kód: 71764
€54,68 / ks €45,57 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Tento lacný pozorovací ďalekohľad Meade TravelView 10x50, je ako stvorený pre vás jeho kombináciou klasického dizajnu a vynikajúcich optických vlastností. Vojenský ďalekohľad s 10-násobným zväčšením a primerom 50 mm, je dokonalým spoločníkom pre vyznávačov rybárčenia a lovu, ale aj pre vojenské účely alebo pozorovanie vtákov. Tento binokulár, disponuje viacvrstvovou optikou a hranolmi BK-7, ktoré poskytujú jasný, detailný obraz s vysokým rozlíšením. Zoomovací ďalekohľad Meade TravelView 10x50 je obohatený aj dusíkovou výplňou plášťa, takže dokáže zvládať aj rôzne poveternostné podmienky.  Preto ľahko odoláva hmle, vysokej vlhkosti, dažďu alebo snehu. Antireflexný náter chráni optiku pred nadmerným vnútorným odrazom pri jasnom slnečnom svetle. Tento model je vynikajúca voľba v pomere cena a kvalita!

Detailné informácie

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Meade TravelView 10x50

Zväčšenie: 10x. Priemer šošoviek objektívu: 50 mm

Tento lacný pozorovací ďalekohľad Meade TravelView 10x50, je ako stvorený pre vás jeho kombináciou klasického dizajnu a vynikajúcich optických vlastností.  Vojenský ďalekohľad s 10-násobným zväčšením a primerom 50 mm, je dokonalým spoločníkom pre vyznávačov rybárčenia a lovu, ale aj pre vojenské účely alebo pozorovanie vtákov. Tento binokulár, disponuje viacvrstvovou optikou a hranolmi BK-7, ktoré poskytujú jasný, detailný obraz s vysokým rozlíšením. Zoomovací ďalekohľad Meade TravelView 10x50 je obohatený aj dusíkovou výplňou plášťa, takže dokáže zvládať aj rôzne poveternostné podmienky.  Preto ľahko odoláva hmle, vysokej vlhkosti, dažďu alebo snehu. Antireflexný náter chráni optiku pred nadmerným vnútorným odrazom pri jasnom slnečnom svetle. Tento model je vynikajúca voľba v pomere cena a kvalita! 


Nemusíte sa obávať, jeho puzdro je vyrobené z hliníka s pogumovaním, ktoré chránia optické prvky pred náhodným pádom alebo mechanickým poškodením. Binokulárny ďalekohľad je klasickej konštrukcie s Porro hranolmi s viacvrstvovými objektívmi a jeho sklápacie očnice poskytujú maximálne pohodlie všetkým užívateľom - aj tým, ktorí nosia okuliare. Tento model je rovnako vybavený dioptrickou korekciou. Pre dlhodobé pozorovanie možno binokulárny ďalekohľad namontovať na štandardný statív 1/4 "(nutný adaptér), pre vaše pohodlie a komfort pri pozorovaní.
 Vlastnosti:
- Vysoko kvalitný binokulárny ďalekohľad Meade s 10-násobným zväčšením a Porro hranolmi poskytuje mnoho rokov používania.
- Viacvrstvová optika a hranoly BK-7 poskytujú jasný, detailný obraz s vysokým rozlíšením.
- Pogumovanie chráni presnú optiku pred nárazom.
- Dodávaný s čalúneným obalom, popruhom na krk a utierkou na čistenie


Obsah súpravy:
- Binokulárny ďalekohľad
- Polstrovaný obal
- Popruh na krk
- Krytky okuláru a objektívu
- Čistiaca utierka
- Návod na použitie a záručný list


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne ďalekohľady
Záruka: 36
Hmotnosť: 0.765 kg
? Antireflexné vrstvy: MC
Ďalšie vlastnosti: telo s gumovou ochrannou vrstvou
? Dioptrická korekcia okuláru: ± 4
? Hranol: Porro
Kompatibilné so statívom: 1/4
? Materiál optiky: BK-7
? Materiál tela: Hliník
? Možnosti použitia: V teréne / na vojenské účely, lov
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 8 m
Náplň: Dusík
Obal / puzdro v sade: Áno
? Očnice: Gumené, zaťahovací
? Očný reliéf: 12 mm
? Priemer objektívu (apertúra): 50 mm
Špecifikácia vodotesnosti: Áno
Typ: Porro hranol
? Veľkosť: Klasický
? Výstupná pupila: 5 mm
? Zaostrovanie: Stredové
? Zorné pole: 5, 7 °
? Zorné pole, m / 1000 m: 99
? Zväčšenie: 10 x
Hmotnosť: 0,765
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: