Monokulárne ďalekohľady s nočným videním

Najpredávanejšie

Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x
 
€139
(€115,83 bez DPH)
1 položiek celkom
Digitálny monokulárny ďalekohľad s nočným videním Levenhuk Halo 13x
Novinka
€115,83 bez DPH
€139

Digitálny monokulárny ďalekohľad Levenhuk Halo 13x je ďalekohľad s nočným videním a vstavaným rekordérom. Je vhodný pre vizuálne pozorovanie aj pre zaznamenávanie fotografií...

Kód: 77665

Monokulárne ďalekohľady s nočným videním sú optické prístroje do určené zvyčajne ruky, s ktorými môžete pozorovať vzdialene objekty vo zväčšení aj v noci. U nás nájdete značky, ako Levenhuk BresserCez ďalekohľad pozorujeme priamo očami na zväčšený objekt vo vzdialenosti. Na výber si môžeme vybrať medzi denným a nočným režimom pozorovania. 

Monokulárne ďalekohľady s nočným videním sú kombináciou analógového a digitálneho pozorovania s optickou šošovkou a digitálnym LCD displejom, ktorý vám umožňuje vidieť to, čo vidí technológia nočného videnia. Sú napájané pomocou batérie. Ovládanie býva na vrchu ďalekohľadu, kde si môžete prepínať režimy pozorovania a nastavovať potrebné priblíženie. Tieto ďalekohľady môžete využívať počas dňa aj v úplnej noc.

Ďalekohľady rozlišujeme podľa modelových kategórií:
- Levenhuk Halo Monokulár - Digitálny monokulárny ďalekohľad disponuje nočným videním a vstavaným rekordérom. Je vhodný pre vizuálne pozorovanie aj pre zaznamenávanie fotografií alebo videí. Výsledkom je čiernobiely obrázok v úplnej tme a farebný obrázok za denného svetla, kedy sa používa ako bežný monokulár. Ideálnou voľbou je na nočnom love, orientačnom behu, rôznych hrách alebo hliadke. Osvetlenie je regulovateľné so 7 úrovňami jasu.
- Discovery Night MLMonokulárny ďalekohľad je digitálne zariadenie s nočným videním, ktoré je navrhnuté na použitie vo dne aj v noci. Monokulár, nie je ovplyvnený denným svetlom, funguje počas dňa ako klasický monokulárny ďalekohľad. Vybavený je fotoaparátom a videokamerou.  Je perfektným spoločníkom napr. pri nočnom love.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie