O nás

Vitajte v sekcií o nás, kde sa dozviete všetky potrebné informácie, ktoré potrebujete pre zjednodušenie nákupu.

 

Vznikli sme na základe dlhoročných podnikateľských aktivít, ktoré chceme zúročiť do sveta internetového predaja pozorovateľskej techniky. U nás je zákazník na prvom mieste, preto sa snažíme smerovať náš eshop na základe Vašich potrieb a postrehov. Snažíme sa vytŕčať z konkurencie svojou produktovou a obchodnou stratégiou. Ak sa neviete rozhodnúť alebo potrebujete čokoľvek poradiť, náš zákaznícky servis na tel. čísle 0910 525 005 je pre Vás dostupný 24/7. V prípade nedostupnosti na telefóne vám spätne zavoláme.

PREČO ?


Spoločnosť POZORUJ.eu bola uvedená na trh v roku 2021. Chceme svojimi bohatými skúsenosťami a znalosťami z obchodného prostredia priniesť do internetového predaja kvalitnú pozorovateľskú techniku s PRO-klientským servisom. Svojim obchodným prístupom sa snažíme o plnohodnotnú zákaznícku dôveru. Snažíme sa neustále inovovať, zlepšovať a tým Vám prinášať radosť z nákupu.

KOMU?
Naše portfólio produktov je určené pre každého človeka, ktorý rád pozoruje prírodu a vesmír vôkol seba, či už ako profesionál alebo len ako hobby.  U nás môže nakúpiť každý koncový zákazník alebo firma. 

ČO?


Špecializujeme sa na predaj ďalekohľadov, teleskopov, mikroskopov, lúp a ďalších produktov zo segmentu pozorovateľskej techniky. Nájdete u nás ponuku vysoko kvalitných hvezdárskych ďalekohľadov, rôznych druhov mikroskopov, lúp a mnoho ďalšieho príslušenstva pre pozorovateľskú techniku. Naším cieľom je priniesť viac, ako len predaj, ide nám aj o pridanú hodnotu pre zákazníka v podobe DOŽIVOTNEJ ZÁRUKY.

KDE?


Na našej webovej stránke POZORUJ.eu si môžete objednať produkt podľa Vášho výberu a pošleme Vám ho v rámci celého Slovenska našími prepravnými partnermí. Takisto prevádzkujeme výdajne miesto v Michalovciach v ktorom si môžete vyzdihnúť tovar aj mimo pracovných hodín, stači sa dohodnúť na tel. č. 0910 525 005 :)

Kontakty
Názov 
MPT s.r.o.
IČO 51360101
DIČ 2120680331
IČ DPH SK2120680331 podľa §4
Sídlo Okružná 32, 071 01 Michalovce

Dátum vzniku 6. februára 2018, Obchodný register Okresného súdu Košice I, oddiel: Sro, vložka č. 43189/V

Výdajné miesto POZORUJ.eu - Jána Hollého 180/60, Michalovce 07101, Slovensko. 

 

 

TEŠÍME SA NA VÁŠ NÁKUP - POZORUJ.eu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie