Spektív Levenhuk Blaze 50 PLUS

Kód: 67742
€132,21 –20 %
Spektív Levenhuk Blaze 50 PLUS
€132,21 –20 % €106 / ks €88,33 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Spektív Levenhuk Blaze 50 PLUS je ľahký a kompaktný ďalekohľad na pozorovanie v meste aj v teréne. Vďaka vodotesnému telu je tento pozorovací ďalekohľad vhodný na pozorovanie v blízkosti vody alebo za zhoršených podmienok počasia. Je vhodný na akékoľvek outdoorové aktivity, turistické alebo cestovateľské výlety a prechádzky v prírode. Vďaka širokému rozsahu zväčšenia, ktoré sa pohybuje v rozsahu od 12x do 36x je možné pozorovať aj veľmi vzdialené objekty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spektiv Levenhuk Blaze 50 PLUS
Zväčšenie: 12-36x. Priemer objektívu: 50 mm.


Spektív Levenhuk Blaze 50 PLUS je ľahký a kompaktný ďalekohľad na pozorovanie v meste aj v teréne. Vďaka vodotesnému telu je tento pozorovací ďalekohľad vhodný na pozorovanie v blízkosti vody alebo za zhoršených podmienok počasia. Je vhodný na akékoľvek outdoorové aktivity, turistické alebo cestovateľské výlety a prechádzky v prírode. Vďaka širokému rozsahu zväčšenia, ktoré sa pohybuje v rozsahu od 12x do 36x je možné pozorovať aj veľmi vzdialené objekty.


Spektiv Levenhuk Blaze 50 PLUSSpektiv Levenhuk Blaze 50 PLUSOptika je vyrobená z kvalitného borosilikátového skla BK-7, pričom všetky optické plochy pokrýva antireflexná vrstva povrchovej úpravy. Vďaka skvelým optickým vlastnostiam tento malý ďalekohľad prináša ostrý a kontrastný obraz v celom zornom poli a to so všetkými detailmi a prirodzenými farbami. Tubus je vyrobený z polykarbonátu a naplnený dusíkom, ktorý chráni optiku pred zahmlievaním pri náhlych zmenách teplôt. Súčasťou výbavy je vymeniteľný kovový okulár a praktické gumové očnice, ktoré maximalizujú pohodlie pri pozorovaní. Výhodou je dlhší očný reliéf, ktorý ocenia najmä osoby s nedokonalým zrakom a nasadenými okuliarmi.


Spektiv Levenhuk Blaze 50 PLUSSpektiv Levenhuk Blaze 50 PLUS

Pri pozorovaní za použitia vysokých hodnôt zväčšenia často dochádza k rozostreniu a chveniu obrazu. Práve z tohto dôvodu je jeho výhodou statív na ďalekohľad, ktorý je vyrobený z kovu, vďaka čomu je pomerne odolný voči náhodnému nárazu alebo inému poškodeniu. Stabilný stolový statív tak zaisťuje skvelú ostrosť a čistotu obrazu. Vďaka praktickému transportnému a skladovaciemu puzdru je zabezpečená jednoduchá manipulácia a skladovanie.Obsah balenia - Spektiv Levenhuk Blaze 50 PLUSObsah balenia - Spektiv Levenhuk Blaze 50 PLUSVlastnosti:
- Kvalitný ďalekohľad na pozorovanie
- Zväčšenie 12x-36x
- Optiku tvorí kvalitné optické sklo BK-7
- Dusíková náplň
- Cenovo výhodný spektív


Obsah sady:
- Spektív
- Kovový stolový statív
- Čistiaca utierka
- Transportné a skladovacie puzdro
- Návod na použitie a záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*Dodatočné parametre

Kategória: Pozorovacie ďalekohľady
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.75 kg
? Antireflexné vrstvy: FC
? Hmotnosť: 0,75 kg
? Materiál optiky: BK-7
Možnosť pripojenia ďalších zariadení: fotoaparát pomocou T-krúžku a redukcie M42 (nutné zakúpiť samostatne); pred zakúpením skontrolujte kompatibilitu príslušenstva
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 10 m
? Očný reliéf: 22-19 mm
? Okuláre: výmenný kovový okulár
? Priemer objektívu (apertúra): 50 mm
Priemer okuláru: 15 mm
Rozmery: 342x105x7 mm
? Rozsah prevádzkovej teploty: 0 ... + 35 ° C
? Výplň tela: dusík
? Zorné pole: 2,8-1,5 °, 48-25 m / 1000 m
? Zväčšenie: 12-36 x

Prezentačné video CZJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: