Teleskop Meade LightBridge Mini 114 mm

Kód: 71666
€228 / ks €190 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Dobsonov teleskop na hviezdy LightBridge Mini 114 je ideálnym prístrojom typu "grab-and-go", ktorý ponúka ľahké a prenosné pozorovanie priamo po rozbalení z  krabice! Model LightBridge Mini 114 sa môže pochváliť 114mm (4,5 ") parabolickým objektívom (apertúrou) s kompaktnou ohniskovou vzdialenosťou 450 mm (f / 3,95). Otočný držiak o 360 ° a jednoduchá konštrukcia "point-and-look" uľahčujú navigáciu na oblohe. Užijete si schopnosti zachytávať svetlo, pre jasné, žiarivé obrazy planét Mesiaca, hmlovín a hviezdokôpov. Zažite všestrannosť vidlicového držiaku a pozrite si ostré obrazy s parabolickým zrkadlom. Štýlový stolný astronomický teleskop LightBridge Mini 114, ktorého konštrukcia umožňuje aby bol prístroj vystavený ako dekoratívny prvok,  je okamžite k dispozícii, akonáhle nastane správny okamih pre pozorovanie s priateľmi. Vďaka svojej elegantnej a kompaktnej veľkosti, je funkčný a určite na vás zapôsobí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Teleskop Meade LightBridge Mini 114 mm

Newtonov teleskop. Priemer objektívu (apertúra): 114 mm. Ohnisková vzdialenosť: 450 mm

Dobsonov hvezdársky teleskop LightBridge Mini 114 je ideálnym prístrojom typu "grab-and-go", ktorý ponúka ľahké a prenosné pozorovanie priamo po rozbalení z  krabice! Model LightBridge Mini 114 sa môže pochváliť 114mm (4,5 ") parabolickým objektívom (apertúrou) s kompaktnou ohniskovou vzdialenosťou 450 mm (f / 3,95). Otočný držiak o 360 ° a jednoduchá konštrukcia "point-and-look" uľahčujú navigáciu na oblohe. Užijete si schopnosti zachytávať svetlo, pre jasné, žiarivé obrazy planét Mesiaca, hmlovín a hviezdokôp. Zažite všestrannosť vidlicového držiaku a pozrite si ostré obrazy s parabolickým zrkadlom. Štýlový stolný hvezdársky ďalekohľad LightBridge Mini 114, ktorého konštrukcia umožňuje aby bol prístroj vystavený ako dekoratívny prvok,  je okamžite k dispozícii, akonáhle nastane správny okamih pre pozorovanie s priateľmi. Vďaka svojej elegantnej a kompaktnej veľkosti, je funkčný a určite na vás zapôsobí. 

Teleskop Meade LightBridge Mini 114 mmTeleskop Meade LightBridge Mini 114 mm
Hvezdársky ďalekohľad LightBridge Mini 114 mm) a nízke zväčšenie (26 mm). Hľadáčik s červeným bodom, ktorý pomôže pri pozorovaní vesmírny ďalekohľad zamerať a DVD Autostar Suite Astronomy planetárium s viac ako 10 000 nebeskými objektmi.  Teleskop na hviezdy LightBridge Mini je ideálnou voľbou pre každého či už Amatérskeho alebo profesionálneho astronóma, je to spúšťač konverzácie. Vďaka svojej elegantnej a kompaktnej konštrukcii je funkčný aj príjemný na pohľad.Vlastnosti:

- Otočný držiak o 360 ° s jednoduchou konštrukciou "point-and-look" pre jednoduché použitie
- Ľahký a kompaktný so 450mm vyberateľným optickým tubusom (f / 3,95) pre prenositeľnosť
- Parabolický Newtonovsky reflektor s 114mm (4,5 ") apertúrou pre úžasný pohľad na planéty, hviezdokopy a hmloviny
- Dodávaný s 26mm (17x) a 9mm (50x) okulármi pre nízke a vysoké zväčšenie


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základné pojmy pre teleskopy. Pre viac informácií kliknite sem.Dodatočné parametre

Kategória: Teleskopy
Záruka: 36
Hmotnosť: 7.22 kg
Ďalšie vlastnosti: rybinové Zubovanie: vidlicový typ
? Hľadáčik: s červenou bodkou
? Hlavné využitie: Planéty
? Limitná hviezdna veľkosť: 12,4
Meade: Teleskopy Meade, Teleskopy LightBridge
? Ohnisková vzdialenosť: 450 mm
? Okuláre: MA
? Optický systém: Refraktor, Newtonov teleskop
? Prah rozlíšenia, oblúkových sekúnd: 1,02 oblúkových sekúnd
? Priemer objektívu (apertúra): 114 mm
Riadenie teleskopu: ručné
Rybinové Zubovanie: áno
? Svetelnosť: f / 3,95
Tvar šošovky (zrkadla): Parabolická
? Typ montáže: Dobsonovská
? Typ užívateľa: začiatočníci, deti
Vnútorný priemer okulárov: 1,25
? Zaostrovanie: pohybom okuláru
? Zväčšenie teleskopu: 228 x
Hmotnosť: 7,22 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: