Binokulár Bresser Corvette 10x42 WP

Kód: 70328
€154 –7 % €143 / ks €119,17 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Model Bresser Corvette 10x42, ktorý predstavuje oveľa viac ako len ďalekohľad. Vďaka veľmi spoľahlivému vodotesnému plastu, voda jednoducho stečie po pogumovanom tele bez toho aby prenikla do vnútorných častí. Telo ďalekohľadu Bresser Corvette 10x42 WP,  je zároveň naplnené dusíkom, ktorý chráni optiku pred zahmlievaním.

Detailné informácie

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Bresser Corvette 10x42 WP
Strechový hranol. Zväčšenie: 10x. Priemer šošoviek objektívu: 42 mm.


Poľovnícky ďalekohľad Bresser Corvette 10x42, ktorý predstavuje oveľa viac ako len ďalekohľad. Vďaka veľmi spoľahlivému vodotesnému plastu, voda jednoducho stečie po pogumovanom tele bez toho aby prenikla do vnútorných častí. Telo ďalekohľadu Bresser Corvette 10x42 WP,  je zároveň naplnené dusíkom, ktorý chráni optiku pred zahmlievaním.


Top ďalekohľad Bresser Corvette 10x42 WP. Je takmer nemožné ho rozbiť alebo dokonca len poškriabať. Môžete ho teda používať, aj keď sa vonku všetci čerti ženia. Poľovnícke ďalekohľady Corvette sú navrhnuté pre "pravých chlapov",  ktorí su zvyknutí na slané morské vlny, horské túry a nebezpečný rafting.Vysokokvalitná optika  so zeleným nádychom, zaisťuje maximálnu priepustnosť svetla, vďaka čomu je tento ďalekohľad vhodný pre široké spektrum použitia v rôznych podmienkach. Výsledkom použitia kvalitného optického skla BaK-4, je vždy jasný a ostrý obraz. Vďaka širokému zornému poľu 101 m / 1000m môžete nielen pozorovať konkrétny objekt, ale zároveň si vo vysokej kvalite prezerať aj jeho okolie, napríklad vysokú zver na okraji lesa alebo vtáka na oblohe. Jednoducho značkové ďalekohľady.Mezdipupilárnu vzdialenosť možno ľahko nastaviť priblížením alebo oddialením tubusov binokulárneho ďalekohľadu. Gumené pancierovanie plášťa a mäkké gumové očnice, zaisťujú vysokú spoľahlivosť ďalekohľadu a vynikajúcu odolnosť voči vode. Ak nosíte okuliare, ani to nie je prekážkou pre pohodlné pozorovanie. Tento malý ďalekohľad je vybavený praktickými twist-up očnicami, ktoré je možné upraviť pre vaše okuliare. Okuláre sú vybavené dioptrickou korekciou pre slabozrakých.Obsah sady:
- Binokulárny ďalekohľad
- Nylon puzdro
- Popruh na ďalekohľad
- Krytka okuláru
- Krytky objektívu - 2 ks.
- Čistiaca utierka
- Návod
- Záručný list


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre ďalekohľady. 
Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne ďalekohľady
Záruka: 36
Hmotnosť: 0.88 kg
Farba: čierna
? Hmotnosť: 532 g
? Materiál optiky: BaK-4
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 7 m
? Priemer objektívu (apertúra): 42 mm
Rozmery: 150x120x51 mm
? Stmievací faktor (twilight faktor): 20.5
? Svetelnosť: 17.6
Šírka zorného poľa: 101 m / 1000m
Uhol zorného Pola - skutočný: 5.77 °
? Vodotesné: áno
? Výplň tela: dusík
Zoom: nie
? Zväcčšenie: 10 x
Bresser: Dalekohledy Corvette
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: