Hvezdársky ďalekohľad Levenhuk Skyline BASE 60T

Kód: 72847
€159,95 –44 %
Hvezdársky ďalekohľad Levenhuk Skyline BASE 60T
€159,95 –44 % €90 / ks €75 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Levenhuk Skyline BASE 60T je hvezdársky ďalekohľad používaný pre pozorovanie vzdialených objektov, ako je Mesiac, Venuša, tmavé a dvojité hviezdy alebo pozemské objekty. Môžete ho využiť na pozorovnie objektov na zemi ako aj na oblohe. Začínajúci astronómovia alebo deti, ktorý sa zaujímajú o vedu, určite naplno ocenia tento teleskop. Vďaka jednoduchej prevádzke a rozšírenej príbalovej sade je tento teleskop skvelou voľbou pre pre voľnočasové pozorovanie vzdialených objektov, a bude žiadaným darom pre mnohých nadšencov pozorovania. Vo vnútri hvezdárskeho ďalekohľadu je pevná plne opláštená sklenená optika. Objektívi prenášajú ostrý a jasný obraz pre pozorovateľa, dokonca aj tmavé objekty sú vykreslené v dobrej kvalite. Optický tubus je nainštalovaný na alt-azimutálnej montáži. Netrvá to dlho, než sa naučíte princípu fungovania. Obsluha teleskopu je veľmi jednoduchá a zvládnu to aj deti. Optický hľadáčik je schopný presne zamerať objekty na oblohe aj obzore, dodáva sa v spoločnej súprave a poskytuje aj 5x zväčšenie. V balení nájdete okrem hľadáčiku aj ďalšie príslušenstvo: Okulár s krátkou ohniskovou vzdialenosťou dokážte zväčšiť až na 175x, druhý okulár s dlhou ohniskovou vzdialenosťou ponúka zväčšenie na úrovni 35x. Čím je zväčšenie väčšie, tým bližšie a detailnejšie je pozorovaný objekt, malé zväčšenie umožňuje pozorovanie rozšírených objektov. Súčastou balenia je aj diagonálny hranol, pre komfortné a čisté pozorovanie. Pre montáž teleskopu sa používa pevný a stabilný hliníkový statív, ktorého výšku si dokáže upraviť podľa vašich preferencií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hvezdársky ďalekohľad Levenhuk Skyline BASE 60T
Refraktor. Apertura: 60 mm. Ohnisková vzdialenosť: 700 mm


Levenhuk Skyline BASE 60T je hvezdársky ďalekohľad používaný pre pozorovanie vzdialených objektov, ako je Mesiac, Venuša, tmavé a dvojité hviezdy alebo pozemské objekty. Môžete ho využiť na pozorovnie objektov na zemi ako aj na oblohe. Začínajúci astronómovia alebo deti, ktorý sa zaujímajú o vedu, určite naplno ocenia tento teleskop. Vďaka jednoduchej prevádzke a rozšírenej príbalovej sade je tento teleskop skvelou voľbou pre pre voľnočasové pozorovanie vzdialených objektov, a bude žiadaným darom pre mnohých nadšencov pozorovania. Vo vnútri hvezdárskeho ďalekohľadu je pevná plne opláštená sklenená optika. Objektívi prenášajú ostrý a jasný obraz pre pozorovateľa, dokonca aj tmavé objekty sú vykreslené v dobrej kvalite. Optický tubus je nainštalovaný na alt-azimutálnej montáži. Netrvá to dlho, než sa naučíte princípu fungovania. Obsluha teleskopu je veľmi jednoduchá a zvládnu to aj deti. Optický hľadáčik je schopný presne zamerať objekty na oblohe aj obzore, dodáva sa v spoločnej súprave a poskytuje aj 5x zväčšenie. V balení nájdete okrem hľadáčiku aj ďalšie príslušenstvo: Okulár s krátkou ohniskovou vzdialenosťou dokážte zväčšiť až na 175x, druhý okulár s dlhou ohniskovou vzdialenosťou ponúka zväčšenie na úrovni 35x. Čím je zväčšenie väčšie, tým bližšie a detailnejšie je pozorovaný objekt, malé zväčšenie umožňuje pozorovanie rozšírených objektov. Súčastou balenia je aj diagonálny hranol, pre komfortné a čisté pozorovanie. Pre montáž teleskopu sa používa pevný a stabilný hliníkový statív, ktorého výšku si dokáže upraviť podľa vašich preferencií.


Hvezdársky ďalekohľad Levenhuk Skyline BASE 60THvezdársky ďalekohľad Levenhuk Skyline BASE 60T
Vlastnosti:

Hvezdársky ďalekohľad s povrstevnou optikou
Jednoducho ovládateľný teleskop, obraz bude vždy ostrý a čistý
Teleskop je vhodný pre štúdium a pozorovanie vzdialených pozemských objektov, Mesiaca alebo iných planét Slnečnej sústavy
Exkluzívny darček pre nadšencov astronómie aj deti
Sada obsahuje okuláre a diagonálny hranol pre komfortné pozorovanie.
 


Obsah súpravy:
Optický tubus teleskopu
Alt-azimutálna montáž
Hliníková trojnožka s podnosom na príslušenstvo
Optický hľadáčik 5x24
SR 4 mm (175x) okulár
H 20 mm (35x) okulár
Diagonálny hranol
Užívateľská príručka
 *DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA* 

Dodatočné parametre

Kategória: Teleskopy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 4 kg
? Hľadáčik: 5x24
? Limitná hviezdna veľkosť: 11,4 mm
? Materiál optiky: Optické sklo
? Ohnisková vzdialenosť: 700 mm
? Okuláre: SR4mm (175x), H20mm (35x
? Optický systém: Refraktor
? Priemer objektívu (apertúra): 60 mm
Riadenie teleskopu: ručné
Statív: hliník
? Svetelnosť: f / 11,6
? Typ užívateľa: začiatočníci, deti
Vnútorný priemer okulárov: 1,25
Výška statívu (nastaviteľná): 690-1190 mm
Zásobník na príslušenstvo: áno
? Zväčšenie teleskopu: 120 x
Montážny typ optického tubusu: alt-azimutálnej montáž AZ1
Riadenie teleskopu: ručné
Hmotnosť: 4kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: