Hvezdársky ďalekohľad/teleskop ďalekohľad Levenhuk Skyline BASE 60T

Kód: 72847
€159,95 –36 %
Hvezdársky ďalekohľad/teleskop ďalekohľad Levenhuk Skyline BASE 60T
€159,95 –36 % €103 / ks €85,83 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2022
Možnosti doručenia
Levenhuk Skyline BASE 60T je hvezdársky ďalekohľad používaný pre pozorovanie vzdialených objektov, ako je Mesiac, Venuša, tmavé a dvojité hviezdy alebo pozemské objekty. Môžete ho využiť na pozorovnie objektov na zemi ako aj na oblohe. Začínajúci astronómovia alebo deti, ktorý sa zaujímajú o vedu, určite naplno ocenia tento teleskop. Vďaka jednoduchej prevádzke a rozšírenej príbalovej sade je tento teleskop skvelou voľbou pre pre voľnočasové pozorovanie vzdialených objektov, a bude žiadaným darom pre mnohých nadšencov pozorovania. Vo vnútri hvezdárskeho ďalekohľadu je pevná plne opláštená sklenená optika. Objektívi prenášajú ostrý a jasný obraz pre pozorovateľa, dokonca aj tmavé objekty sú vykreslené v dobrej kvalite. Optický tubus je nainštalovaný na alt-azimutálnej montáži. Netrvá to dlho, než sa naučíte princípu fungovania. Obsluha teleskopu je veľmi jednoduchá a zvládnu to aj deti. Optický hľadáčik je schopný presne zamerať objekty na oblohe aj obzore, dodáva sa v spoločnej súprave a poskytuje aj 5x zväčšenie. V balení nájdete okrem hľadáčiku aj ďalšie príslušenstvo: Okulár s krátkou ohniskovou vzdialenosťou dokážte zväčšiť až na 175x, druhý okulár s dlhou ohniskovou vzdialenosťou ponúka zväčšenie na úrovni 35x. Čím je zväčšenie väčšie, tým bližšie a detailnejšie je pozorovaný objekt, malé zväčšenie umožňuje pozorovanie rozšírených objektov. Súčastou balenia je aj diagonálny hranol, pre komfortné a čisté pozorovanie. Pre montáž teleskopu sa používa pevný a stabilný hliníkový statív, ktorého výšku si dokáže upraviť podľa vašich preferencií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hvezdársky ďalekohľad Levenhuk Skyline BASE 60T
Refraktor. Apertura: 60 mm. Ohnisková vzdialenosť: 700 mm


Levenhuk Skyline BASE 60T je hvezdársky ďalekohľad používaný pre pozorovanie vzdialených objektov, ako je Mesiac, Venuša, tmavé a dvojité hviezdy alebo pozemské objekty. Môžete ho využiť na pozorovnie objektov na zemi ako aj na oblohe. Začínajúci astronómovia alebo deti, ktorý sa zaujímajú o vedu, určite naplno ocenia tento teleskop. Vďaka jednoduchej prevádzke a rozšírenej príbalovej sade je tento teleskop skvelou voľbou pre pre voľnočasové pozorovanie vzdialených objektov, a bude žiadaným darom pre mnohých nadšencov pozorovania. Vo vnútri hvezdárskeho ďalekohľadu je pevná plne opláštená sklenená optika. Objektívi prenášajú ostrý a jasný obraz pre pozorovateľa, dokonca aj tmavé objekty sú vykreslené v dobrej kvalite. Optický tubus je nainštalovaný na alt-azimutálnej montáži. Netrvá to dlho, než sa naučíte princípu fungovania. Obsluha teleskopu je veľmi jednoduchá a zvládnu to aj deti. Optický hľadáčik je schopný presne zamerať objekty na oblohe aj obzore, dodáva sa v spoločnej súprave a poskytuje aj 5x zväčšenie. V balení nájdete okrem hľadáčiku aj ďalšie príslušenstvo: Okulár s krátkou ohniskovou vzdialenosťou dokážte zväčšiť až na 175x, druhý okulár s dlhou ohniskovou vzdialenosťou ponúka zväčšenie na úrovni 35x. Čím je zväčšenie väčšie, tým bližšie a detailnejšie je pozorovaný objekt, malé zväčšenie umožňuje pozorovanie rozšírených objektov. Súčastou balenia je aj diagonálny hranol, pre komfortné a čisté pozorovanie. Pre montáž teleskopu sa používa pevný a stabilný hliníkový statív, ktorého výšku si dokáže upraviť podľa vašich preferencií.


Hvezdársky ďalekohľad Levenhuk Skyline BASE 60THvezdársky ďalekohľad Levenhuk Skyline BASE 60T
Vlastnosti:

Hvezdársky ďalekohľad s povrstevnou optikou
Jednoducho ovládateľný teleskop, obraz bude vždy ostrý a čistý
Teleskop je vhodný pre štúdium a pozorovanie vzdialených pozemských objektov, Mesiaca alebo iných planét Slnečnej sústavy
Exkluzívny darček pre nadšencov astronómie aj deti
Sada obsahuje okuláre a diagonálny hranol pre komfortné pozorovanie.
 


Obsah súpravy:
Optický tubus teleskopu
Alt-azimutálna montáž
Hliníková trojnožka s podnosom na príslušenstvo
Optický hľadáčik 5x24
SR 4 mm (175x) okulár
H 20 mm (35x) okulár
Diagonálny hranol
Užívateľská príručka
 *DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA* 

Dodatočné parametre

Kategória: Teleskopy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 4 kg
? Hľadáčik: 5x24
? Limitná hviezdna veľkosť: 11,4 mm
? Materiál optiky: Optické sklo
? Ohnisková vzdialenosť: 600-800 mm
? Okuláre: SR4mm (175x), H20mm (35x
? Optický systém: Refraktor
? Priemer objektívu (apertúra): do 100 mm
Riadenie teleskopu: ručné
Statív: hliník
? Svetelnosť: f / 11,6
? Typ užívateľa: začiatočníci, deti
Vnútorný priemer okulárov: 1,25
Výška statívu (nastaviteľná): 690-1190 mm
Zásobník na príslušenstvo: áno
? Zväčšenie teleskopu: 100-150x
Montážny typ optického tubusu: alt-azimutálnej montáž AZ1
Riadenie teleskopu: ručné
Hmotnosť: 4kg
Zväčšenie teleskopu: 120 x
Ohnisková vzdialenosť: 700 mm
Priemer objektívu (apertúra): 60 mm
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie