Lupa Levenhuk Zeno Lamp ZL21 LUM

Kód: 74088
€165 –7 % €152,95 / ks €127,46 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
9.12.2021
Táto stolová lupa so svetlom Levenhuk Zeno Lamp ZL21 LUM, je perfektný a praktický pracovný nástroj pre domáce účely, remeselnícku dielňu či servisné centum. Lupa so svetlom disponuje 2 a 2,5-násobným zväčšením a priemerom 170 mm. Vďaka držiaku, ktorý sa skladá z niekoľkých častí, je možné lupu na čítanie upevniť k pracovnej ploche, pomocou skrutkovej svorky a tak v mnohých poloháchch otáčať šošovkou v rôznych uhloch. Možno ju upevniť na okraj stola alebo na polici.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lupa Levenhuk Zeno Lamp ZL21 LUM
Zväčšenie: 2 / 2,5x. Priemer: 170 mm. Žiarivkové osvetlenieTáto stolová lupa so svetlom Levenhuk Zeno Lamp ZL21 LUM, je perfektný a praktický pracovný nástroj pre domáce účely, remeselnícku dielňu či servisné centum. Lupa so svetlom disponuje 2 a 2,5-násobným zväčšením a priemerom 170 mm. Vďaka držiaku, ktorý sa skladá z niekoľkých častí, je možné lupu upevniť k pracovnej ploche, pomocou skrutkovej svorky a tak v mnohých polohách otáčať šošovkou v rôznych uhloch. Možno ju upevniť na okraj stola alebo na polici.


Lupa Levenhuk Zeno Lamp ZL21 LUMLupa Levenhuk Zeno Lamp ZL21 LUM

Konštrukcia tejto stolnej lupy, je robustná a poskytuje perfektný a vysoko kvalitný obraz. Šošovka tejto lupy so svetlom je chránená odklápacím ochranným krytom, čo ju chráni pred prachom či rôznymi nežiaducími nečistotami. Aj v temnej miestnosti, budete môcť dôkladne pracovať a to vďaka dostatočne výkonnému svetlu tejto stolovej lupy, ktoré je umiestnené vedľa šošovky. To vašu prácu zjednoduší a posunie ju na inú úroveň. Osvetlenie je napájané striedavým napätím.


Lupa Levenhuk Zeno Lamp ZL21 LUMLupa Levenhuk Zeno Lamp ZL21 LUM


Funkcie:

- Zväčšenie 2x a 2,5x
- Žiarivkové osvetlenie
- Napájanie pomocou AC zdroja
- Odolný kovový držiak
- Skrutková svorka


Upozornenie! Správne sieťové napätie nájdete v tabuľke technických parametrov. Bez použitia meniča sa nikdy nepokúšajte pripojiť zariadenie dimenzované na napätie 220 V do zásuvky poskytujúcej napätie 110 V a opačne. Majte na pamäti, že sieťové napätie vo väčšine európskych krajín je 220-240 V, zatiaľ čo v USA a v Kanade je to 110 V.


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Dodatočné parametre

Kategória: Stolné lupy
Záruka: Doživotná záruka
Konštrukcia: plast
? Materiál optiky: optický plast
Materiál rukoväte: Kov
? Možnosti použitia: Šitie / práca s textíliami, čítanie / vyhľadávanie
Napájanie: 220-240V
Podsvietenie: Áno
? Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Prídavné funkcie: Fresnel lens type, priemer žiarivky: T5, stolná / na podstavci
Priemer šošovky: 170
? Zväčšenie: 2 / 2.5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: