Lupa Levenhuk Zeno Lamp ZL5 LED

Kód: 74079
€58,11 –9 % €53 / ks €44,17 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Kompaktná lupa so svetlom Levenhuk Zeno Lamp ZL5 LED, ktorá je určená pre tých, ktorí sa venujú ručným prácam alebo rôznym iným aktivitám ktoré si vyžadujú presnosť a precíznosť ako je čítanie, vyšívanie, prevádzkovanie umeleckých remesiel, modelovanie, oprava alebo výroba šperkov, prípravu mikroskopických sklíčok či vykonávanie jednoduchých opráv. Táto stolová lupa so svetlom,  šošovku z optického plastu s ohybným ramenom na širokej a pevnej základni.  So svojím 2-násobným zväčšením pre veľkú šošovku a  3-násobným zväčšením pre malú, bude vaším dokonalým spoločníkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lupa Levenhuk Zeno Lamp ZL5 LED
Zväčšenie: 2 / 3x. Priemer: 90/21 mm. LED osvetlenie

Kompaktná lupa so svetlom Levenhuk Zeno Lamp ZL5 LED, ktorá je určená pre tých, ktorí sa venujú ručným prácam alebo rôznym iným aktivitám  ktoré si vyžadujú presnosť a precíznosť ako je čítanie, vyšívanie, prevádzkovanie umeleckých remesiel, modelovanie, oprava alebo výroba šperkov, prípravu mikroskopických sklíčok či vykonávanie jednoduchých opráv. Táto stolová lupa so svetlom, má šošovku z optického plastu s ohybným ramenom na širokej a pevnej základni.  So svojím 2-násobným zväčšením pre veľkú šošovku a  3-násobným zväčšením pre malú, bude vaším dokonalým spoločníkom.

Lupa Levenhuk Zeno Lamp ZL5 LEDLupa Levenhuk Zeno Lamp ZL5 LEDZväčšovacie sklo pre slabozrakých, disponuje svetlom LED ktoré jasne a rovnomerne osvetľuje pracovný priestor.  Svetlo vám umožní vidieť každý detail, ktoré si ľahko a jednoducho zapnete spínačom na základni. Odklápacou krytkou ktorou jednoducho zakryjete šošovku, ju ochránite pred prachom a rôznymi nečistotami.


Lupa Levenhuk Zeno Lamp ZL5 LEDLupa Levenhuk Zeno Lamp ZL5 LED


Funkcie:
- LED osvetlenie napájané striedavým napätím
- Stolná lupa s ohybným ramenom
- Bifokálna šošovka s 2x a 3x zväčšením
- Široká pevná základňa
- Odklápací ochranný kryt chráni šošovku pred prachem a nečistotami


Upozornenie! Správne sieťové napätie nájdete v tabuľke technických parametrov. Bez použitia meniča sa nikdy nepokúšajte pripojiť zariadenie dimenzované na napätie 220 V do zásuvky poskytujúcej napätie 110 V a opačne. Majte na pamäti, že sieťové napätie vo väčšine európskych krajín je 220-240 V, zatiaľ čo v USA a v Kanade je to 110 V.*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*


Dodatočné parametre

Kategória: Stolné lupy
Záruka: Doživotná záruka
Konštrukcia: plast, na statíve
? Materiál optiky: optický plast
? Možnosti použitia: Šitie / práca s textíliami, čítanie / vyhľadávanie
Napájanie: 100-240V
Podsvietenie: LED, Áno
? Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Prídavné funkcie: S ohybným ramenom
Priemer prídavnej šošovky: 21
Priemer šošovky: 90
Typ šošovky: Bifokálne
? Zväčšenie: 2
Zväčšenie prídavnej šošovky: 3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: